Вітаю!
Давайте знайомитись!

 

Мене звати Вікторія Цибульська і я є видавцем електронних та паперових книжок.

 

Своє видавництво я створювала з розуміння того, якщо текст цікавий тому, хто його написав, то чому він не має бути цікавим іншим?

 

Отак, з бажання допомогти письменникам дістатись своїх читачів й виникла ця справа – спочатку як ідея, потім як план, до якого пристала чудова команда. І, нарешті, ми стали молодим видавництвом – зі всіма документами, реєстраціями та печаткою.

 

Перші думки про власне видавництво з’явились у мене та художника Макса Сухарєва, коли була написана та проілюстрована наша перша книга. Пройшли усі круги пекла у пошуках видавця, верстальника, типографії, слідкували за всім процесом, а потім зрозуміли, що більшість роботи можемо зробити самі і навіть більше – запропонувати свій досвід та вміння іншим людям. А на додачу ще й можливість реалізації виданого.

 

Момент цей не такий простий, як видається на перший погляд. Великі книгарні (і електронні в тому числі) співпрацюють лише з видавництвами, прийти до них автору з власною книжкою неможливо. Але ми вирішили й це питання. Ваші книжки зможуть легко потрапити у магазини та до читачів в планшети, щоб вони могли реагувати, писати відгуки авторові, забезпечуючи тим самим зворотній зв’язок, без якого неможливо уявити чарівний книжковий світ…

 

Про нас