ЧаПи

ЧаПи – це Часті Питання. На цій сторінці питання, які найчастіше ставлять автори.

Щоб видати у нас книгу – просто напишіть нам на пошту (mail@tsybulska.com) або Фейсбук і подальші дії будуть такі такі:

Спочатку ви розповідаєте нам про свій текст: його форма (поезія чи проза), жанр, обсяг (у тисячах знаків). Потім ми з вами визначаємо набір послуг для створення книги, підписуємо договір, після чого ви маєте зробити передплату. Це може бути плата за першу з послуг або певна частина від загальної суми (наприклад, 50%).

Після того, як гроші прийдуть на рахунок, ми розпочинаємо роботу. Спочатку проходить редагування та коректура тексту, одночасно з ними створюється обкладинка, ілюстрації. Всі етапи ми проходимо з вами разом (за вашим бажанням), ви можете дивитися виправлення редактора і коректора, з вами ми обговорюємо шрифти, дизайн обкладинки тощо.

Коли текст готовий, розпочинається верстка книжки, за нею йде коректура верстки. Останній етап – виставлення книжки в магазини.

Коли книжка готова, розпочинаємо просування: робимо з вами інтерв’ю для сайту, готуємо пости для Фейсбуку та Інстаграму, за бажанням, допоможемо підготувати презентацію або виступ. А також буктрейлер.

В нас немає жорстких рамок відбору текстів. Ми видаємо книжки всіх жанрів і форм, від дитячих казок до історичного роману, від до коміксу чи арт-буку до наукових монографій. Поезія, проза чи “потік думки” – ваша книга має право голосу, має право знайти свого читача.

Так, ви можете продавати свою книгу через наш інтернет-магазин, а також у наших партнерів з України і в фізичних книгарнях.

Ви самі встановлюєте ціну за свою книгу.

Наша надбавка – 60%, ці кошти йдуть на технічну підтримку магазину. Якщо окрім нашого магазина ваша книга також продається у наших партнерів, то там до її ціни теж буде додано додаткову надбавку.

Головне – незалежно від магазину, ви отримуєте з кожного продажу ту суму, яку встановили самі.

Ми будемо перераховувати вам ваш прибуток щоквартально на ваш банківській рахунок.

Так, придбати ISBN ви можете у нас, він входить до пакету наших видавничих послуг. Звертаємо вашу увагу, що на кожний окремий формат книги потрібен свій код. Тобто, якщо ви бажаєте видати свою книгу і в pdf, і в epub, то вам необхідно буде придбати два коди.

Остаточно ми розраховуємо вартість друку лише тоді, коли закінчено верстку – це дозволяє назвати вам максимально точно вартість і захищає нас обох від неприємних фінансових “сюрпризів”.

Вартість друку залежить від формату та обкладинки (тверда, м’яка, інтегральна), кольорів (кольоровий внутрішній блок чи тільки обкладинка, наявність ілюстрацій), кількості сторінок, тиражу, паперу, обраного типу корінця книжки. Не існує “звичайної” чи “середньої” книжки, не існує “квадратного” формату, існують тільки чіткі розміри і характеристики. Навіть від зміни довжини однієї зі сторін книги на 2 сантиметри може значно помінятися ціна за тираж.

Ми завжди порадимо нашим авторам, який папір обрати, який формат буде оптимальним з точки зору вартості тиражу та характеру книги, як можна зменшити вартість.

 

 

Не знайшли свого питання? Додайте його до форми нижче, і ми обов’язково відповімо!